Новинка

Контейнер ПС 20P-1 131х131х57 мм 740 мл з кришкою (700шт/ящ) IN12921 ()
2,78 ₴
Мінімальне замовлення — 700 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: IN12921
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колір: прозрачний
Розмір: 131х131х57
Об'єм: 740 мл
Кількість у ящику: 700 шт
Розмір: 131х131х57
Об'єм: 740 мл
Кількість у ящику: 700 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 131 мм |
| Застосування | Універсальне |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 131 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2,78 ₴
- Мінімальне замовлення: 700 шт.
