Новинка

Контейнер пластиковий 350мл PET 143х117х44мм прямокутний без кришки (500шт/ящ) IN16167 ()
1,99 ₴
Мінімальне замовлення — 500 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: IN16167
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колір: прозрачний
Розмір: 143х117х44мм
Об'єм: 350 мл
Кількість у ящику: 500 шт
Розмір: 143х117х44мм
Об'єм: 350 мл
Кількість у ящику: 500 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 143 мм |
| Застосування | Універсальне |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 117 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1,99 ₴
- Мінімальне замовлення: 500 шт.
