Новинка

Упаковка для бургера Біла 120х120х110 КУББ1
9,90 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: КУББ1
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бокс для бургера. Ідеально підходить для транспортування.
Розмір: 120х120х110 мм
Без друку.
Продається від 10 штук
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Матеріал | Картон крейдований |
| Призначення | Для продуктів |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Ручки | Немає |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | Білий |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9,90 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.


