Новинка

Упаковка для суші IT-129H ВИСОКА 450 мл (1000шт/ящ) ПЕТ
5,19 ₴
Мінімальне замовлення — 1000 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: IT-129H
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Упаковка для ролів, для суші, дозволить доставити замовлену вашими клієнтами продукцію в цілості. Прозора кришка пластикового контейнера для суші, для ролів дозволяє бачити вміст. Упаковка для суші, для ролів легка і зручною під час відкриття та закриття одноразового контейнера.
Розмір: 210x88 мм
Висота: 52 мм
Об'єм: 450 мл
Кількість у ящику: 1000
Мінімальне замовлення: 1 ящик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 450 мл |
| Ширина | 88 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5,19 ₴
- Мінімальне замовлення: 1000 шт.

