Новинка

Пакет з блочним дном та плоскою ручкою Крафт 320х220х240мм
11,80 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 5342
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакет з блочним дном та плоскою ручкою Крафт
Розмір: 320х220х240 мм
Щільність: 90г/м2
Матеріал: крафт
Мінімальне замовлення – 1 упаковка (100 шт)
Крафтові пакети - універсальні, підійдуть для упаковки подарунків, продуктів та іншого. Екологічний матеріал безпечний як для харчових продуктів, так і для навколишнього середовища. Пакет витримує до 10 кг.
Розмір: 320х220х240 мм
Щільність: 90г/м2
Матеріал: крафт
Мінімальне замовлення – 1 упаковка (100 шт)
Крафтові пакети - універсальні, підійдуть для упаковки подарунків, продуктів та іншого. Екологічний матеріал безпечний як для харчових продуктів, так і для навколишнього середовища. Пакет витримує до 10 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Призначення | Для продуктів |
| Ручки | Плоскі паперові |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Ширина | 220 мм |
| Щільність паперу | 90 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11,80 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.
