
Контейнер з кришкою 83х108мм 240 мл (800шт/ящ) IT-803G
3,89 ₴
Мінімальне замовлення — 800 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: IT-803G
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнер (одноразовий) із кришкою ідеально підходить для транспортування, зберігання, упаковки харчових продуктів.
Колір: прозрачний
Розмір: 83х108 мм
Висота: 45 мм
Об'єм: 240 мл
Кількість у ящику: 800 шт
Колір: прозрачний
Розмір: 83х108 мм
Висота: 45 мм
Об'єм: 240 мл
Кількість у ящику: 800 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 108 мм |
| Застосування | Універсальне |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об`єм | 240 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3,89 ₴
- Мінімальне замовлення: 800 шт.


