
Контейнер паперовий для снеків 196х140х85мм Крафт PLK4K (60шт/уп)
9,80 ₴
Мінімальне замовлення — 60 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: PLK4K
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мінімальне замовлення 60 шт (паковання)
Наша компанія пропонує якісні контейнери для їжі (фудбокс, чикенбокс, снекбокс), які можна використовувати для найрізноманітніших страв — наприклад, різноманітних салатів і гарнірів із м'ясом. У фудбокс можна покласти крила, нагетси, креветки, рибні палички або стрипси. Таке паковання ідеально підійде для перекусок. У це універсальне паковання ви можете покласти картоплю фрі, бургери, десерти тощо. Наші дизайнери розробили яскравий привабливий дизайн снебоксів у декількох варіаціях.
Технічні характеристики
Матеріал: харчовий картон
Розміри (ДхШхВ), мм: 196х140х85мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 196 мм |
| Колір | Крафт |
| Матеріал | Картон крейдований |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Призначення | Для продуктів |
| Ручки | Немає |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Універсальне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9,80 ₴
- Мінімальне замовлення: 60 шт.


