Новинка
-5%

Коробка для паски 150х150х245 мм крейдована біла з принтом (3 частини) KPP15
35,12 ₴
33,36 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: KPP15
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ідеальна зручна коробка для транспортування кондитерських виробів, а саме великодня-кексів . Зробить Ваше свято ще більш красивим і привабливим.
Коробка для пасхи-кексів : 150*150*245 мм.
Матеріал: якісний мікро-гофрокартон
Колір матеріалу: білий картон
Підходить вставка: https://fabrika-upakovki.com/ua/p2169093705-vstavka-dlya-kulicha.html
Мінімальний кількість для замовлення 10 штук.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 245 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація | Без вставки |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Картон |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Коробка для Великодня |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33,36 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.




