
PL-Burger K-2 Упаковка для бургера крафт Середня 110*110*80 (50шт/уп)
6,07 ₴
Мінімальне замовлення — 50 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: PL-Burger K-2
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мінімальне замовлення 50 шт (упаковка)
Універсальна упаковка для бургера - ідеальне рішення для зручного та безпечного транспортування вашого улюбленого бургера. Виготовлена з високоякісних матеріалів, забезпечує збереження тепла та свіжості страви, а також запобігає протіканню. Компактний дизайн і легке відкривання роблять цю упаковку ідеальним вибором для швидкого переносу та насолоди смаком бургера в будь-якому місці.
Розміри: 110*110*80 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Колір | Крафт |
| Матеріал | Картон крейдований |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Призначення | Для продуктів |
| Ручки | Немає |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6,07 ₴
- Мінімальне замовлення: 50 шт.


