Новинка

Пакет саше коричневий 150х120х50 мм 40гр/м2 (максимальна жиростійкість) 221Ф
690 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 221Ф
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для виготовлення ми використовуємо найкращий та екологічно чистий крафт папір, який відрізняється своєю міцністю, зносостійкістю, вологостійкістю і здатністю пропускати повітря. Що так важливо при контакті з продуктами харчування.
Вибирайте необхідні пакети для Вас та оформіть замовлення прямо зараз!
Розміри: 150х120х50 мм
Без друку.
Матеріал: коричневий крафт Чехія.
Щільність: 40гр/м2 (максимальна жиростійкість)
Упаковка продається від 1 ящика (1000 одиниць)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 50 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Наявність прозорого вікна | Немає |
| Повноколірна | Да |
| Призначення | Для продуктів |
| Ручки | Немає |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴/упаковка

