
Упаковка для бургерів міді Темна клеєна (50шт/уп)
6,90 ₴
Мінімальне замовлення — 50 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: BK02
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мінімальне замовлення 50 шт (упаковка)
У наявності коробки трьох розмірів: міні, міді, максі.
На вибір клієнта - стильний дизайн у двох варіантах - світлий і темний.
Завдяки замкам - клапанам, що закриваються, - зручна у використанні, як для продавця, так і для споживача. Картон, який ми використовуємо для виробництва упаковки для бургерів - сертифікований. Клеєні коробки для бургерів надійно захищають готовий бургер від пошкоджень і дають змогу якомога довше зберегти його температуру.
Технічні характеристики
Матеріал: харчовий картон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 64 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Матеріал | Картон крейдований |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Призначення | Для продуктів |
| Ручки | Немає |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6,90 ₴
- Мінімальне замовлення: 50 шт.

