Новинка

Пакет дно білий 210х115х280 мм (100шт/уп) 70гр/м2 203Ф
4,79 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 203Ф
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакет з прямокутним дном.
Використовується в основному для одягу, подарунків. А так само для гастрономії, хлібо-булочних виробів.
Розміри даного пакету 210х115х280 мм.
Щільність пакету 70 гр/м2.
Матеріал пакету: білий целюлозний крафт,
Мінімальне замовлення 100 шт (1 упаковка).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Крафт білий |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Призначення | Для продуктів |
| Ручки | Кручені паперові |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Ширина | 115 мм |
| Щільність паперу | 70 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4,79 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.
