Новинка

Пакет саше коричневий 140х120х30 мм (середня жиростійкість) 198Ф
430 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 198Ф
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пакет саше коричневий 198Ф
Колір: коричневий
Розміри: 140х120х30 мм
Щільність: 40гр/м2. Середня жиростійкість, Фінська.
Мінімальне замовлення - 1 упаковка (1000 шт)
Колір: коричневий
Розміри: 140х120х30 мм
Щільність: 40гр/м2. Середня жиростійкість, Фінська.
Мінімальне замовлення - 1 упаковка (1000 шт)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 30 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Наявність прозорого вікна | Немає |
| Повноколірна | Да |
| Призначення | Для продуктів |
| Ручки | Немає |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴/упаковка


