
Коробка для бургера XL крафт/крафт 130*130*100 мм (100шт/уп|300шт/ящ)
12,26 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: XL-CRAFT
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мінімальне замовлення - 100 шт
Самозбірні коробки для бургерів надійно захищають готовий бургер від пошкоджень і дають змогу якомога довше зберегти його температуру.
Технічні характеристики
Розмір: 130*130*100 мм
Матеріал: харчовий картон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Призначення | Для продуктів |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12,26 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.



