
Упаковка паперова велика біла для суші та снеків 165х105х58 мм (25шт/уп|4уп/ящ)
7,11 ₴
Мінімальне замовлення — 25 шт.
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: СТВ-165Б
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мінімальне замовлення 25 шт. (паковання)
Наша компанія пропонує якісні контейнери для їжі (фудбокс, чикенбокс, снекбокс), які можна використовувати для найрізноманітніших страв — наприклад, різноманітних салатів і гарнірів із м'ясом. У фудбокс можна покласти крила, нагетси, креветки, рибні палички або стрипси. Таке паковання ідеально підійде для перекусок. У це універсальне паковання ви можете покласти картоплю фрі, бургери, десерти тощо. Наші дизайнери розробили яскравий привабливий дизайн снебоксів у декількох варіаціях.
Технічні характеристики
Матеріал: харчовий картон
Розміри (ДхШхВ), мм: 165х105х58
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Картон крейдований |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Призначення | Для продуктів |
| Ручки | Немає |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7,11 ₴
- Мінімальне замовлення: 25 шт.



