Новинка

Коробка Україна 200*200*30 KPK59
18,75 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: KPK59
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Розмір коробки: 200*200*30 мм
Виробник: Україна
Матеріал: крейдований картон
Відмінно підійде для упаковки подарунка, фруктів, солодощів. В наявності також є багато цікавих варіантів з різним дизайном.
Мінімальне замовлення – 10 штук.
Виробник: Україна
Матеріал: крейдований картон
Відмінно підійде для упаковки подарунка, фруктів, солодощів. В наявності також є багато цікавих варіантів з різним дизайном.
Мінімальне замовлення – 10 штук.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Кількість відділень | 1 |
| Комплектація | Без вставки |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Зі знімною кришкою |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18,75 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.




