Новинка

Коробка для макарун біла з віконцем 170*55*55 KPK57
8,40 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: KPK57
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ідеальна зручна коробка для транспортування кондитерських виробів, а саме макарунів. Зробить Ваш подарунок на день народження, річницю весілля, сімейне свято ще більш красивим та привабливим.
Розмір упаковки : 170х55х55 мм
Матеріл : харчовий картон
Мінімальне замовлення : 10 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Кількість відділень | 1 |
| Комплектація | Без вставки |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Білий |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | коробки для капкейків |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8,40 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.


