
Пакет коричневий щільний 230х90х40 мм (1000шт/уп) 192Ф
660 ₴/упаковка
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 192Ф
- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
Паперовий пакет для м'ясних виробів, сосисок, ковбас.
Розміри: 230х90х40 мм
Без друку.
Матеріал: бурий крафт.
Щільність: 77гр/м2
Упаковка продається від 1 ящика (1000 одиниць в ящику).
Паперові пакети - сучасний і один з найпопулярніших, безпечних для довкілля вид пакування. Свою популярність вони завоювали завдяки привабливому вигляду, зручності у використанні, екологічності. Більшість світових брендів уже відмовилися від використання поліетиленових пакетів на користь паперових. Паперові пакети з логотипом підвищать імідж компанії та виділять Вас серед конкурентів.
Для виготовлення ми використовуємо найкращий і екологічно чистий крафт папір, який відрізняється своєю міцністю, зносостійкістю, вологостійкістю і здатністю пропускати повітря. Що так важливо при контакті з продуктами харчування.
Вибирайте необхідні пакети для Вас і оформляйте замовлення просто зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 40 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 90 мм |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Призначення | Для продуктів |
| Наявність прозорого вікна | Немає |
| Щільність паперу | 77 г/м2 |
| Повноколірна | Да |
| Ручки | Немає |
| Тип | Упаковка паперу |
| Упаковка | Паперовий пакет |
- Ціна: 660 ₴/упаковка

