Новинка

Коробка для зефіру 200х200х70мм з вікном
22,85 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: KPM102
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новинка!
Універсальна коробочка ідеально підійде для пакування зефіру та інших кондитерських виробів! Дозволяє легко транспортуватии продукт та має презентабельний вигляд. Виготовлення тільки з якісних екологічних харчових матеріалів.
В нашому асортименті Ви можете знайти відповідну упаковку згідно розмірів продукту!
Розмір: 200*200*70 мм
Матеріал: крейдований картон
Колір: білий, однотонний
Мінімальне замовлення: 10 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Без вставки |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Картон |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22,85 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

