Новинка

Контейнер з кришкою 950 мл (1200шт/ящ) IT-22
3,48 ₴
Мінімальне замовлення — 1200 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: IT-22
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнер (одноразовий) із кришкою ідеально підходить для транспортування, зберігання, упаковки харчових продуктів.
Колір: прозрачний
Розмір: 131х131 мм
Висота: 80 мм
Об'єм: 950 мл
Кількість у ящику: 1200 шт
Колір: прозрачний
Розмір: 131х131 мм
Висота: 80 мм
Об'єм: 950 мл
Кількість у ящику: 1200 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 131 мм |
| Застосування | Універсальне |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 131 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об`єм | 950 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3,48 ₴
- Мінімальне замовлення: 1200 шт.


