Новинка

Контейнер з кришкою 1700 мл (500шт/ящ) IT-359t
5,74 ₴
Мінімальне замовлення — 500 шт.
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: IT-359t
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Контейнер (одноразовий) із кришкою ідеально підходить для транспортування, зберігання, упаковки харчових продуктів.
Колір: прозрачний
Розмір: 224х125 мм.
Висота: 82 мм.
Об'єм: 1700 мл.
Кількість у ящику: 500 шт
Колір: прозрачний
Розмір: 224х125 мм.
Висота: 82 мм.
Об'єм: 1700 мл.
Кількість у ящику: 500 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 82 мм |
| Довжина | 224 мм |
| Застосування | Універсальне |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 125 мм |
| Об`єм | 1700 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5,74 ₴
- Мінімальне замовлення: 500 шт.


