
Салатник зі вставкою 1500 мл (250шт/ящ) IT-5075
11,42 ₴
Мінімальне замовлення — 250 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: IT-5075
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнер (одноразовий) з кришкою ідеально підходить для транспортування, зберігання, пакування харчових продуктів.
Колір дно/вставка/кришка: чорний/прозорий/прозорий
Розмір: 177х177 мм
Висота: 88 мм
Об'єм: 1500 мл
Кількість у ящику: 250 шт
Колір дно/вставка/кришка: чорний/прозорий/прозорий
Розмір: 177х177 мм
Висота: 88 мм
Об'єм: 1500 мл
Кількість у ящику: 250 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Висота | 88 мм |
| Довжина | 177 мм |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 1500 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 177 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Універсальне |
| Тип | Контейнер/судець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11,42 ₴
- Мінімальне замовлення: 250 шт.




