Новинка

Пакет з прозорою вставкою 210х140х50 мм. 187Ф
1 100 ₴/упаковка
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 187Ф
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паперовий пакет з прозорою вставкою для пакування бутербродів, макаронних виробів, солодощів, печива, кондитерських виробів, що випікаються, лікарських трав.
Розміри: 210х140х50 мм
Без друку. Імпорт.
Матеріал: білий, Фінський.
Щільність: 50гр/м2.
Упаковка продається від 1 ящика (1000 одиниць)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 50 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Призначення | Для продуктів |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Повнокольоровий | Так |
| Ручки | Немає |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Колір | Білий |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴/упаковка


