Новинка!!!
Стакан одношаровий, економ
Об'єм: 250 мл
Мінімальне замовлення - 100 шт
Підходить кришка Ø 77 мм (кришка у вартість не входить)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид одноразового посуду | Стакан |
| Довжина | 90 мм |
| Діаметр | 72 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал | Папір |
| Об`єм | 250 мл |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Підходить для алкогольних напоїв | Так |
| Ширина | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1,09 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.

