Стакан крафтовий одношаровий
Об'єм: 110 мл
Щільність склянки:м 205 г/м2
Матеріал: харчовий картон з односторонньою ламінацією
У ящику — 1500 шт.
Підходить кришка Ø 60 мм (кришка в вартість не входить)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид одноразового посуду | Стакан |
| Висота | 63 мм |
| Діаметр | 61.75 мм |
| Кількість в упаковці | 1500 шт. |
| Матеріал | Папір |
| Об`єм | 110 мл |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Підходить для алкогольних напоїв | Так |
| Ширина | 43 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1,67 ₴
- Мінімальне замовлення: 500 шт.


