
Куточок паперовий білий 250х170 мм. жирост. преміум 65гр/м2 183Ф
955 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 183ф
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паперовий куточок без друку
Підійде для використання в мережі ресторанів швидкого харчування.
Розмір: 250х170 мм
Колір: Білий, без друку.
Щільність: 65гр/м2. Преміум. Жиростійкий.
Мінімальне замовлення - 1 упаковка (1000 шт)
Підійде для використання в мережі ресторанів швидкого харчування.
Розмір: 250х170 мм
Колір: Білий, без друку.
Щільність: 65гр/м2. Преміум. Жиростійкий.
Мінімальне замовлення - 1 упаковка (1000 шт)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 0 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Щільність паперу | 45 г/м2 |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Колір | Білий |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 955 ₴/упаковка
