
Упаковка для французького хот-дога (ср.жиростійкий) 181ф
370 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 181ф
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Упаковка для французького хот-догу у стандартному розмірі з новим гармонійним дизайном!
Розмір: 170х70х40 мм
Одноколірний друк.
Матеріал: коричнева Фінляндія.
Щільність: 36г/м2.
Мінімальне замовлення – 1 упаковка (1000 шт)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 40 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Ширина | 70 мм |
| Щільність паперу | 36 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴/упаковка

