
Рушник паперовий протиральний рулон Альбатрос сірий 180 метрів (3рул/уп)
134,01 ₴/рулон
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 463-С
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рушник паперовий протиральний рулон Альбатрос сірий 180 метрів (3рул/уп)
Висота рулону – 20 см
Зовнішній діаметр - 9,5 см
Діаметр гільзи - 4,5 см
Матеріал основи – 100% макулатура
Тип паперу – рулонний
Колір - сірий
Кількість листів - 640 шт
Розмір листа - 200х280 мм
Мінімальне замовлення: : 1 рулон
В упаковці : 3 рулона
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Альбатрос |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина листа | 28 см |
| Діаметр гільзи | 45 мм |
| Колір | Сірий |
| Кількість аркушів у пачці/відривів в рулоні | 640 шт. |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Матеріал основи | Макулатура |
| Тип паперових рушників | Рулонні на гільзі |
| Ширина листа | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134,01 ₴/рулон

