
Пакет саше для бургера 150 x120 x 50 (рідкий преміум) 163Ф
450 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 163Ф
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Розміри: 150х120х50. Без друку.
Матеріал: Імпорт,жовтий глассін
Щільність: 80г/м2. Жиростійка.
Мінімальне замовлення - 1 упаковка (1000шт)
Паперові пакети – сучасний та один із найпопулярніших, безпечних для навколишнього середовища вид упаковки. Свою популярність вони здобули завдяки привабливому вигляду, зручності у використанні, екологічності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 50 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Ширина | 120 мм |
| Щільність паперу | 90 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴/упаковка

