
Пакет для бургера 167Ф (140х120х50 мм)
384 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 167Ф
- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
Для виготовлення ми використовуємо найкращий і екологічно чистий крафт папір, який відрізняється своєю міцністю, зносостійкістю, вологостійкістю і здатністю пропускати повітря. Що так важливо при контакті з продуктами харчування.
Розміри: 140х120х50 мм
Без друку.
Матеріал: Коричнева, Фінська папір
Щільність: 40г/м2.
Мінімальне замовлення - 1 упаковка (1000шт)
Паперові пакети – сучасний та один із найпопулярніших, безпечних для навколишнього середовища вид упаковки. Свою популярність вони здобули завдяки привабливому вигляду, зручності у використанні, екологічності. Більшість світових брендів вже відмовилися від використання поліетиленових пакетів на користь паперових. Паперові пакети з логотипом підвищать імідж компанії та виділять Вас серед конкурентів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 50 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Ширина | 120 мм |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
- Ціна: 384 ₴/упаковка

