
Упаковка для Шаурми 220х90х50 мм 2200Ф (середня щільність)
720 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2200Ф
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новинка!
Упаковка для шаурми 220х90х50 мм 2200Ф
Розміри: 220х90х50 мм
Папір: 36г/м2, Фінський крафт. Жиростійка
Мінімальне замовлення - 1 упаковка (1000 шт)
Упаковка для шаурми з універсальним мінімалістичним дизайном.
У нас ви можете замовити упаковку з індивідуальним дизайном або логотипом!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 50 мм |
| Висота | 220 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Призначення | Для продуктів |
| Ручки | Немає |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Ширина | 90 мм |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴/упаковка


