Новинка

Пакет саше бурий 180х180х40 (Економ) 158Ф
600 ₴/упаковка
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 158Ф
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри: 180х180х40 мм
Без друку.
Україна
Щільність: 40г/м2, коричневий.
Мінімальне замовлення 1 упаковка (1000шт)
Для виготовлення ми використовуємо найкращий і екологічно чистий крафт папір, яка відрізняється своєю міцністю, зносостійкістю, вологостійкістю і здатністю пропускати повітря. Що так важливо при контакті з продуктами харчування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 40 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Наявність прозорого вікна | Немає |
| Призначення | Для продуктів |
| Ручки | Немає |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴/упаковка

