
Пакет саше коричневий (жиростійкий 75 гр/м2) 150х120х50 мм. 141Ф
690 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 141Ф
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакет саше коричневий 141Ф
Колір: коричневий
Розміри: 150х120х50 мм
Жиростійкий, крафт.
Щільність: 75 г/м2
Мінімальне замовлення - 1 упаковка (1000 шт)
Колір: коричневий
Розміри: 150х120х50 мм
Жиростійкий, крафт.
Щільність: 75 г/м2
Мінімальне замовлення - 1 упаковка (1000 шт)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 50 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Щільність паперу | 75 г/м2 |
| Повнокольоровий | Так |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴/упаковка

