
Пакет паперовий для Шаурми 280х100х50 мм 60гр/м2 (максимальна щільність) 1800Ф
1 375 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1800Ф
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Упаковка для шаурми "Retro"
Розмір: 280x100x50 мм
Друк 1+1
Папір: 60 г/м. Жиростійкий. Європа
Мінімальне замовлення - 1 упаковка (1000 шт)
Просто ідеально чорна упаковка для шаурми в стилі Ретро!
Ми виготовимо будь-яку упаковку з вашим індивідуальним дизайном!
Упаковка призначена для великої шаурми, жиростійка і міцна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 50 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Колір | Чорний |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Ширина | 100 мм |
| Щільність паперу | 60 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 375 ₴/упаковка

