
Пакет саше білий 170х80х50 мм 40гр/м2 (середня жиростійкість) 135Ф
480 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 135Ф
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Білий пакет саше.
Призначений для пакування фаст-фуду. Виготовлений із екологічно чистого матеріалу, що важливо при зберіганні їжі. Можливе нанесення індивідуального логотипу уточнюйте.
Розмір: 170х80х50 мм.
Без печатки.
Щільність: 40г/м2, біла фінка.
Мінімальне замовлення – 1 упаковка (1000 шт)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 50 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Ширина | 80 мм |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴/упаковка

