Топ

Упаковка для бургера 150х140 мм 65гр/м2 (максимальна жиростійкість) 903Ф
680 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 903Ф
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Виготовлена з преміум матеріалу, який має високу міцність і щільність. Комфортність використання не залишить байдужими ваших клієнтів!
Розмір: 150х140 мм.
Одноколірний друк.
Матеріал: преміум.
Щільність: 65гр/м2. Жиростійка.
Мінімальне замовлення – 1 упаковка (1000 шт)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 0 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для продуктів |
| Ширина | 140 мм |
| Щільність паперу | 65 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴/упаковка

