Хит продаж

Упаковка для французьких хот-догів 170х70х40мм (середня жиростійкість 40гр/м2) 80Ф
575 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 80Ф
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Упаковка для французького хот-дога в стандартному розмірі з новим гармонійним дизайном!
В мережі ресторанів швидкого харчування зарекомендували себе упаковки для фаст-фуди. Рекомендуємо якісні позиції, які припадуть до душі будь-якому клієнту.
Розмір: 170x70x40 мм
Одноколірний друк.
Матеріал: бура Фінка.
Щільність: 40г/м2.
Мінімальне замовлення - 1 упаковка (1000 шт)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 40 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Колір | Чорний |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Ширина | 70 мм |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575 ₴/упаковка

