
Контейнер 135х130х54 ПС-9 (500 шт)
4,45 ₴
Мінімальне замовлення — 500 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: ПС-9
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Удобная емкость для хранения, транспортировки продуктов. Идеально подойдёт для продажи.
Объём: 750 мл
Размер: 135х130х54 мм
Количество в ящике - 500 шт (минимальный заказ)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Застосування | Універсальне |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Набір контейнерів/судків |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об`єм | 750 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4,45 ₴
- Мінімальне замовлення: 500 шт.

