
Упаковка для шаурми 220x90х50 мм 108Ф
780 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 108Ф
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Упаковка паперова для шаурми 108Ф
Розмір пакета: 220х90х50 мм.
Без друку.
Матеріал: біла, Україна
Щільність: 60г/м2. Середня жиростійка.
Упаковка продається від 1 ящика (1000 одиниць у ящику)
Розмір пакета: 220х90х50 мм.
Без друку.
Матеріал: біла, Україна
Щільність: 60г/м2. Середня жиростійка.
Упаковка продається від 1 ящика (1000 одиниць у ящику)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 50 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Ширина | 90 мм |
| Щільність паперу | 60 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴/упаковка

