
Картонний стакан 5 Л. Білий (25шт/уп) ST5W
22,08 ₴
Мінімальне замовлення — 25 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: ST5W
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: харчовий картон
Розміри (ДхШхВ), мм: 203х200х160
Об'єм, л: 5
Паперовий стакан - це знахідка для мережі ресторанів швидкого харчування.
Особливості:
- Не впливає на якість і на смак напою або їжі
- Зберігає тепло
- Легка вага
- Зручність складування та зберігання
Усередині стакану є спеціальне ламіноване покриття, яке не пропускає вологу та олію. Його використовують для морозива, фаст-фуду та інших продуктів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид одноразового посуду | Стакан |
| Довжина | 203 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Матеріал | Папір |
| Призначення | Для фуршетів та банкетів |
| Підходить для алкогольних напоїв | Ні |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22,08 ₴
- Мінімальне замовлення: 25 шт.

