
Пакет саше бурий 210х100х40 мм. (стандарт 40гр/м2) 31Ф
490 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 31Ф
- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
Паперовий пакет для м'ясних виробів, сосисок, ковбас.
Розміри: 210х100х40 мм
Без друку.
Матеріал: бурий крафт.
Щільність: 40г/м2. Папір стандарт.
Упаковка продається від 1 ящика (1000 одиниць)
Паперові пакети – сучасний і один з найпопулярніших, безпечних для навколишнього середовища вигляд упаковки. Свою популярність вони здобули завдяки привабливому вигляду, зручності у використанні, екологічності. Більшість світових брендів вже відмовилися від використання поліетиленових пакетів на користь паперових. Паперові пакети з логотипом підвищать імідж компанії і виділять Вас серед конкурентів.
Для виготовлення ми використовуємо найкращий і екологічно чистий крафт папір, який відрізняється своєю міцністю, зносостійкістю, вологостійкістю і здатністю пропускати повітря. Що так важливо при контакті з продуктами харчування.
Вибирайте необхідні пакети для Вас та оформіть замовлення прямо зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 40 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Призначення | Для продуктів |
| Наявність прозорого вікна | Немає |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
| Повноколірна | Да |
| Ручки | Немає |
| Тип | Упаковка паперу |
| Упаковка | Паперовий пакет |
- Ціна: 490 ₴/упаковка

