
Упаковка для французьких хот догів 40гр/м2 (стандартна щільність) 40Ф
450 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 40Ф
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Упаковка паперова для французьких хот догів 170х72х40 мм
З одноколірною печаткою.
Матеріал: біла, офсет. Україна
Щільність: 40г/м2.
Упаковка продається від 1 ящика (1000 одиниць)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 40 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Крафт білий |
| Ручки | Немає |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Ширина | 72 мм |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴/упаковка

