
Диспенсер паперових рушників напівавтоматичний Rixo Grande P588W
3 062,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: P588W
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Диспенсер для паперових рушників Rixo Grande P588W являє собою механічний пристрій, що забезпечує подачу і відрізання папери. Обрізання паперу здійснюється за допомогою механічного приводу і спеціальних ножів на валу диспенсера. Корпус пристрою виготовлений з міцного пластику і має акуратну форму. Для збереження вмісту і забезпечення гігієни пристрій може замикатися на замок. Заміна рулону не складе складності для персоналу. Вартість диспенсера відносно невелика, дозволити собі встановити подібне обладнання зможуть як великі, так і невеликі заклади.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Колір | Білий |
| Поверхня | Матова |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0.8 кг |
| Вага приладу в упаковці (брутто) | 0.9 кг |
| Вид кріплення | Настінне |
| Кількість упаковок у ящику, шт | 4 |
| Колекція | Grande |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Призначення | Диспенсер рулонних рушників напівавтоматичний |
| Покриття поверхні | Матове |
| Розмір витратних матеріалів | Діаметр 190 мм, висота 210 мм |
| Витратний матеріал, тип складання | Паперові рулонні рушники |
| Тип управління | напівавтоматичний |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 062,50 ₴
