
Диспенсер паперових рушників Rixo Grande P238W
763 ₴
- Готово до відправки
- Код: P238W
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диспенсер листових паперових рушників Rixo Maggio P238W оптимально підходить для туалетних кімнат з середньою і високою прохідністю. Дана модель диспенсера дозволяє завантажувати стандартні листові рушники V-складання. Гігієнічний полистової відбір, можливість перезаполнения в будь-який час, ударостійкий пластик. Є оглядове вікно для контролю наявності рушників. Доступ до рушникам обмежений, роздавальник закривається на ключ. Монтаж не вимагає спеціальних навичок.
Колекція: GRANDE
Розмір:310х260х140 мм
Матеріал: Пластик
Колір: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Колір | Білий |
| Поверхня | Матова |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Напівкругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0.8 кг |
| Вага приладу в упаковці (брутто) | 0.9 кг |
| Вид кріплення | Настінне |
| Кількість упаковок у ящику, шт | 16 |
| Колекція | Grande |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Призначення | Диспенсер листових паперових рушників |
| Покриття поверхні | Матове |
| Розмір витратних матеріалів | 240x120x290 мм |
| Витратний матеріал, тип складання | Паперові рушники листові V складання |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 763 ₴
