
Диспенсер паперових рушників Rixo Grande P135S
767 ₴
- Готово до відправки
- Код: P135S
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диспенсер паперових рушників Rixo Grande P135S це настінне пристрій, призначений для дозованої подачі рушників, що забезпечує гігієнічність використання, а також дозволяє встановлювати цей пристрій в санвузлах з великою прохідністю людей. Дана модель диспенсера дозволяє завантажувати стандартні рушники листові Z, W-складання. Диспенсер Риксо Grande P135S кріпиться на стіні в будь-якому зручному місці, в залежності від дизайну туалетної кімнати. Спеціальне вікно дозволяє відстежувати рівень заповненості диспенсера і по мірі необхідності поповнювати.
Колекція: GRANDE
Розмір: 350х250х109 мм
Матеріал: Пластик
Колір: Срібний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0.8 кг |
| Вага приладу в упаковці (брутто) | 0.9 кг |
| Вид кріплення | Настінне |
| Кількість упаковок у ящику, шт | 16 |
| Колекція | Grande |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Призначення | Диспенсер листових паперових рушників |
| Покриття поверхні | Матове |
| Розмір витратних матеріалів | 230x90x300 мм |
| Витратний матеріал, тип складання | Паперові рушники листові Z,W складання |
| Спосіб відкривання замку | Ключ |
| Колір | Срібний |
| Колір корпусу | Срібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 767 ₴
