Диспенсер для туалетного паперу Rixo Solido P006 виготовлений з нержавіючої сталі. Це робить його зовні привабливим і забезпечує максимальну міцність виробу. Матовий колір, кругла форма і відсутність зайвих деталей дозволяють використовувати його в туалетних кімнатах з різним оформленням інтер'єру. Конструкція, матеріал, наявність замку дозволяють віднести його до числа антивандальних. Можливість замкнути диспенсер на ключ забезпечує збереження і гігієнічність вмісту. Втулка для кріплення виготовляється із сталі з додаванням пластику. Антивандальний диспенсер рулонної туалетного паперу Риксо Solido P006 підійде для туалетних кімнат з середньою і високою прохідністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Поверхня | Матова |
| Призначення диспенсера | Для туалетного паперу |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Тип диспенсера | Підлоговий |
| Форма | Напівкругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0.75 кг |
| Вага приладу в упаковці (брутто) | 0.9 кг |
| Вид кріплення | Настінне |
| Діаметр втулки | 60 мм |
| Кількість упаковок у ящику, шт | 10 |
| Колекція | Solido |
| Лезо для відриву | Сталеві зубці |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Туалетний папір джамбо рулон |
| Покриття поверхні | Матове |
| Розмір витратних матеріалів | Діаметр 240 мм, ширина 120 мм |
| Колір | Срібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 436 ₴

