
Електросушарка для рук Rixo Maggio H18W
2 964 ₴
- Готово до відправки
- Код: H18W
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
При порівняно невеликій потужності 900 Вт, модель має хорошу швидкість повітряного потоку. Електрична сушарка для рук Rixo Maggio H18W дозволить уникнути утворення черги на сушіння рук в громадському санвузлі, швидко висушуючи руки після миття. Збільшений розмір сопла подовженої форми дозволяє сушити обидві руки одночасно. Maggio H18W захищений від експлуатації не за призначенням і від перегрівів, що викликаються тривалої безперервної роботою, після закінчення 60 секунд безперервної роботи автоматично відключається. При перебої в енергопостачанні і скачках напруги, електрична сушарка відключається до відновлення нормальної роботи електромережі. У поєднанні з широким соплом це забезпечує сушіння рук всього за 15-20 секунд. Низький рівень споживання електроенергії робить цю модель самою економічною серед класичних сушарок для рук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Поверхня | Матова |
| Форма | Нестандартна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 2.5 кг |
| Вага приладу в упаковці (брутто) | 2.9 кг |
| Вид кріплення | Настінне |
| Час суші | 12-20 сек. |
| Кількість упаковок у ящику, шт | 8 |
| Колекція | Maggio |
| Механізм включення: | Автоматичний |
| Міцність | 900 Вт |
| Живлення | 220В Аґлі5% |
| Покриття поверхні | Матове |
| Ступінь вологозахисту: | IPX 1 |
| Температурні режими: | Гаряче, холодне повітря |
| Тип управління | Автоматичний |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 964 ₴
