
Диспенсер туалетного паперу Rixo Maggio P177W
521 ₴
- Готово до відправки
- Код: P177W
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Rixo Maggio P177W - універсальний диспенсер, дозволяє використовувати два види туалетного паперу, що дає можливість вибору витратних матеріалів та економії. Диспенсер призначений для рулонних паперових рушників і листових рушників з V-складанням. У пристрій можна завантажити два рулону одночасно, при цьому, для зміни рулонів не потрібно відкривати корпус диспенсера. Підходить для туалетних кімнат з середньою і високою інтенсивністю використання. Диспенсер обладнаний замком з ключем і вікном-індикатором для контролю наявності папери.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Колір | Білий |
| Поверхня | Матова |
| Призначення диспенсера | Для туалетного паперу |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Нестандартна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0.75 кг |
| Вага приладу в упаковці (брутто) | 0.9 кг |
| Вид кріплення | Настінне |
| Діаметр втулки | Ні. |
| Кількість упаковок у ящику, шт | 30 |
| Колекція | Maggio |
| Лезо для відриву | Витяжний вікно |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Призначення | Туалетний папір, стандартний рулон або листова |
| Покриття поверхні | Глянець |
| Розмір витратних матеріалів | Листова т/б 110x120 мм, або рулон діаметром 110 мм |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 521 ₴
