Диспенсер Rixo Maggio P012W для двох рулонів туалетного паперу - економічний диспенсер, що дозволяє завантажувати одночасно два рулони туалетного паперу. Призначений для використання в місцях з великою прохідністю. Сумісний з будь-якими стандартними рулонами. Оснащений спеціальним оглядовим вікном для контролю ступеня заповненості диспенсера витратними матеріалами і прихованим закриває механізмом. Оснащений замком, ударостійкий ABS - пластик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Колір | Білий |
| Поверхня | Матова |
| Призначення диспенсера | Для туалетного паперу |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Нестандартна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0.75 кг |
| Вага приладу в упаковці (брутто) | 0.9 кг |
| Вид кріплення | Настінне |
| Діаметр втулки | Стандартна 46 мм, змінна 70 мм |
| Кількість упаковок у ящику, шт | 8 |
| Колекція | Maggio |
| Лезо для відриву | Пластикові зубці |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Призначення | Туалетний папір джамбо рулон |
| Покриття поверхні | Матове |
| Розмір витратних матеріалів | Діаметр 240 мм, ширина 110 мм |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 187 ₴

