
Диспенсер паперових рушників сенсорний Rixo Maggio P388W
4 935 ₴
- Готово до відправки
- Код: P388W
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сенсорний диспенсер паперових рушників Rixo Maggio P388W. Диспенсер виконаний з ударостійкого пластику ABS. Дана модель може працювати від стандартної мережі 220В або від 4-х батарейок LR20 тип D, що допускає установку обладнання в будь-якому місці без необхідності проведення додаткових ремонтних робіт. Диспенсер працює наступних режимах: · сенсорний – автоматична подача паперу активізується ІК датчиком на передній панелі диспенсера. · ручний – автоматична подача паперу активізується натисканням на кнопку на передній панелі диспенсера. · при відриванні рушники автоматично подається наступне Прилад оснащений наступними функціями: · Система регулювання довжини полотна (20 см ,25 і 30 см). Дозволяє налаштувати необхідну довжину з урахуванням прохідності та економії паперових рушників. · Вікно огляду вибраних режимів роботи. · Система оповіщення - при відсутності паперу в диспенсері спрацьовує звуковий сигнал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Колір | Білий |
| Поверхня | Матова |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0.8 кг |
| Вага приладу в упаковці (брутто) | 0.9 кг |
| Вид кріплення | Настінне |
| Кількість упаковок у ящику, шт | 4 |
| Колекція | Maggio |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Призначення | Диспенсер рулонних рушників сенсорний |
| Живлення | Стандартна мережа 220В, батарейки типу D LR20 |
| Покриття поверхні | Матове |
| Розмір витратних матеріалів | Діаметр 190 мм, висота 210 мм |
| Витратний матеріал, тип складання | Паперові рулонні рушники |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 935 ₴
